RODO

W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o bezpieczeństwo znajdujących się w naszej bazie danych osobowych.

Jako administrator, Związek Stowarzyszeń Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Powiatu Rzeszowskiego, przetwarza dane osobowe w związku z wymogami instytucji finansujących realizowane przez nas projekty. Dane osobowe przetwarzane są na zasadzie dobrowolności i będą przetwarzane tylko tak długo, jak długo są niezbędne do realizowania ww. celów. Beneficjentowi przysługuje prawo żądania dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych osobowych. (Więcej informacji w załączniku RODO na naszej stronie)

Od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych (RODO).

W związku z tym, chcemy poinformować o zasadach przetwarzania przez Związek Stowarzyszeń Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Powiatu Rzeszowskiego, Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu w związku z tym prawach.

Proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Związek Stowarzyszeń Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Powiatu Rzeszowskiego z siedzibą rejestracyjną w Mrowli, 36-054 Mrowla 79C
 2. Można się z nami kontaktować:
 3. Zgodnie z nowymi przepisami, uwzględniając potrzebę zachowania kontaktu z Państwem informujemy, że dane przekazane przez Państwa posłużą nam w celu promocji usług i kompleksowej realizacji umów oraz prowadzenia analiz wewnętrznych, a także w celu odpowiedzi na ewentualne Państwa pytania.
 4. Okres przechowywania danych osobowych: uzależniony jest od okresu sprawozdawczości z realizowanych zadań Związku i wynika bezpośrednio z wymogów formalnych otrzymanych dotacji.
 5. Odbiorcy Państwa danych osobowych: nie będziemy przekazywać Państwa danych osobowych innym Odbiorcom.
 6. Państwa prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:
  a/przysługują Państwu następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:
  • prawo do wycofania zgody,
  • prawo dostępu do Państwa danych osobowych,
  • prawo poprawienia, weryfikacji danych osobowych,
  • prawo żądania sprostowania Państwa danych osobowych,
  • prawo żądania usunięcia Państwa danych osobowych,
  • prawo żądania ograniczenia przetwarzania Państwa danych osobowych,
  • prawo do przenoszenia Państwa danych osobowych.
 7. Aby skorzystać z powyższych praw, należy skontaktować się ze Związkiem Stowarzyszeń Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Powiatu Rzeszowskiego, 36-054 Mrowla 79 C – pisemnie lub osobiście Rzeszów ul. Leszka Czarnego 1A, PARTER

 8. Prawo wniesienia skargi do organu: przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Z poważaniem

ZARZĄD ZWIĄZKU

Skip to content